LOGOWANIE

  POLECAMY

  • L0096 L0096

   części silnikowe / popychacze zaworów

   52,00zł
  • 1214-0201 1214-0201

   układ zawieszenia / amortyzatory / przód

   169,00zł
  • 1214-0145 1214-0145

   układ zawieszenia / amortyzatory / przód

   133,00zł
  • AP5426 AP5426

   układ zapłonowy / świece zapłonowe

   29,00zł
  • 911278 911278

   układ zawieszenia / amortyzatory / tył

   249,00zł

  NOWOŚCI

   WYPRZEDAŻE

    GADU-GADU


    REKLAMACJA / ODSTĄPIENIE OD UMOWY


    Prawo odstąpienia od umowy:

    Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

    Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

    Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas, Amerykany.pl 61-245 Poznań ul Dymka 220. tel. 500008098, e-mail: amerykany@amerykany.pl, o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.


    Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.    Skutki odstąpienia od umowy

    W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

    Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz na adres Amerykany.pl, 61-245 Poznań ul Dymka 220, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

    Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.    Zasady REKLAMACJI:

    1. Wypełnij formularz reklamacji (formularz).
    2. Prześlij go na amerykany@amerykany.pl
    3. Ustosunkujemy się do reklamacji w ciągu 14 dni.
    4. Naprawę lub wymianę towaru zrealizujemy niezwłocznie, zwykle w czasie nieprzekraczającym 30 dni.    ZASADY GWARANCJI

    Okres, na jaki Amerykany.pl udzielają gwarancji na zakupione części: *6 miesięcy*    Aby korzystać z uprawnień gwarancyjnych musisz:

    1. Zamontować część zgodnie z instrukcją i właściwą dla danej części technologią montażu
    2. Użytkować część zgodnie z przeznaczeniem (część zamontowana w modelu samochodu, do którego jest przeznaczona; część zamontowana w miejscu, do którego została przewidziana przez producenta)

    Amerykany.pl zobowiązują się usunąć wadę części lub wymienić ja na nową w ciągu 30 dni od złożenia reklamacji.

    Złóż reklamację (formularz powyżej)    Nie są objęte gwarancją części w następujących sytuacjach:

    części podlegające normalnemu zużyciu, którego stopień jest uzależniony od warunków użytkowania i stylu jazdy samochodem (okładziny, bębny, tarcze, klocki hamulcowe; łożysko wyciskowe, tarcza cierna i docisk sprzęgła; opony; pióra wycieraczek; elementy gumowe; paski napędu osprzętu; paski zębate i klinowe; wewn./zewn/ elementy wykończeniowe, listwy ozdobne, uszczelki; wykładziny podłogowe; świece zapłonowe; baterie, bezpieczniki; żarówki; sprężyny gazowe, amortyzatory, kolumny McPherson)

     

    Amerykany.pl

    tel.500 008 098
    tel/fax (61) 639 56 10
    e-mail: amerykany@amerykany.pl
    NIP: 7771115839
    REGON 300387490

    Copyright © 2010 Amerykany.pl
    Tworzenie stron Webton.pl

    Newsletter

    imię:e-mail:
    chcę zrezygnować